רוצים לשפר את האווירה בסביבת העבודה? מחפשים דרך להודות לעובדים שלכם על עשייתם ומסירותם? ידוע שצוות עובדים עם מורל ירוד עלול להשפיע על תפקוד החברה או הארגון. חשוב לרענן את סביבת העבודה כדי לשמור על תדר גבוה ופורה – ומה יותר טוב מיום כיף מגבש מחוץ למשרד?!

יום כיף בויטמין שיא, הכולל ארוחות בוקר וצהרים מפנקות, יחד עם פעילות גיבוש מאתגרת בליווי הצוות המקצועי של ויטמין שיא, יסייע לכם לחזק את הקשרים החברתיים במשרד ולתחזק סביבת עבודה נעימה לאורך זמן.

זה המקום ליצור אווירה אופטימלית לסביבת עבודה תומכת וכיפית, עם חיזוק הרצון והעלאת המוטיבציה של העובדים להצליח ולהשיג מטרות משותפות ביחד, מתוך תקשורת פתוחה ומלאת אהדה.

אז מה מחכה לכם ביום גיבוש עם ויטמין שיא?

חוויה בלתי נשכחת

יום כיף ייחודי ומאתגר המשלב את כל פעילויות הפארק האתגרי בירוחם  – אופניים, מתקני אתגר, ניווט ועוד. שילוב של טבע, תחרות והנאה גדולה.

פיתוח צוות מקצועי ומגובש

סדנה המתייחסת לצוות ולתפקידים בתוך הצוות, לאימון, ליכולת לסמוך ולהוביל קדימה, ליכולת התקשורתית בין חברי הצוות, מציאת פתרונות משותפים ועוד.

ניווט משולב: רכיבת אופניים ומתקנים אתגריים

פעילות המשלבת מתקני אתגר ותוכן עם ניווט אופניים ומשימות מרתקות. במהלך הפעילות תוכלו להכיר את ירוחם – עיר האמנים ההיסטורית והאגם הקסום, ביחד עם פעילות אתגרית בפארק בנושאים שונים.

תוכן משמעותי ובעל ערך

פעילויות חווייתיות באמצעותן יועברו כל המסרים המשמעותיים והחשובים לחברה או לארגון כמו: תקנון, ערכים, חזון, מטרות, "יציאה מהקופסא", התמודדות עם שינוי ועוד. הפעילויות כוללות: היכרות עם העיר ירוחם ועם ההתמודדויות והאתגרים שבדרך.

טיול אופניים בנוף מרהיב

יציאה לסיור על אופנים איכותיות ומקצועיות. סיור של שעתיים במסלולים מדהימים הכולל: נסיעה בתנאי שטח ויציאה מהפארק האתגרי עד לאגם ירוחם המרענן, שם תוכלו לפגוש בעלי חיים רבים ונוף עוצר נשימה.

ניווט אופניים חכם

רכיבה על אופניים המשלבת הדרכה ומשימות אתגר ניווט. הניווט משלב רכיבה חכמה באמצעות אפליקציה ייעודית לרכיבה על אופניים, בתוכה סרטונים ומשימות רלוונטיות בנקודות משמעותיות כמו אגם ירוחם והעיר עצמה (תלוי באורך הסיור). פעילות מצוינת לגיבוש מוצלח.

להרשמה ותיאום השאירו הודעה

ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי

לוח זמנים פורה: פעילות אתגרית-חווייתית, מגבשת וערכית

שלב ראשון: סדנת פתיחה מלהיבה  

הסדנה בנושא שיתוף פעולה, עבודת צוות, מנהיגות ויצירתיות, מתקיימת בשיתוף המשתתפים. במידה ויש נושא נוסף או כל נושא חשוב אחר שחשוב לכם להעלות, ניתן להתמקד בו.

שלב שני: תחנות אתגריות

כל קבוצה מתלווה אל מדריך של ויטמין שיא בין התחנות האתגריות הרבות הפרוסות בשטח ביניהן:  קיר טיפוס, אופני צוות ומתקנים מיוחדים, מאתגרים ומגוונים, הבנויים על עבודה משותפת ויוצרים גיבוש בכיף והנאה. במהלך הפעילות המשתתפים עוברים בין התחנות וצוברים נקודות. כל התחנות מבוססות על מדידת זמן, שמוסיפה התלהבות, אווירת תחרות ושיתוף של הקבוצה. המתקנים מבוססים על שיתוף פעולה כדי להצליח במשימה.

שלב שלישי: הסדנה המסכמת

שלב זה נועד להעצמה של הקבוצות ושל הפרט. בסדנה המסכמת סופרים את הנקודות, מסכמים את הפעילות החווייתית, המגבשת וערכית,
ומשתפים בדוגמאות ממהלך הפעילות.

קיימות סדנאות ברמות שונות המשלבות כולן: חוויה ייחודית מהנה, תוכן איכותי וערכי ופיתוח צוות מעמיק.

קבלו חמש הצעות לפעילויות שישדרגו לכם את יום הגיבוש

החלטתם לפרגן ביום כיף מגבש מחוץ למשרד? צרו אתנו קשר או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם לפרטים נוספים ותיאום.