מי אנחנו: נעים להכיר

ויטמין שיא – פעילויות ייחודיות עם ערך מוסף בשיטה החדשנית "הכוון הזנק", בכל מקום, במקצועיות ובהנאה

ברוכים הבאים. שמחים שהגעתם אלינו.

כשהקמנו את "ויטמין שיא" בשנת 2007, ראינו את החשיבות והעוצמה של הפעילויות שהיא מציעה. כיזמים בעלי ניסיון רב שנים בתחום החינוך והאימון, המכירים בצורה עמוקה את השטח, יחד עם הצרכים והרצונות, יצרנו פעילויות משולבות המיועדות לקהלים מגוונים בטווח גילאים רחב, כל זאת תוך השגת תוצאות מרביות בתחום החברתי, החינוכי והאישי של משתתפי הפעילויות.
שלכם, תמר וישראל יוקל, מייסדים.

השם 'ויטמין שיא' נולד לאחר מחשבה רבה ומבטא בעצם את יכולתנו המקצועית להביא לשיאים אישיים וקבוצתיים, הודות לתכנון נכון של אירוע או פעילות, עם קרקע פורייה המאפשרת יצירת דינמיקה טובה בקבוצה והגעה להישגים.

בעזרתנו תוכלו להגיע למקסום הפוטנציאל הטמון בפרטים שבקבוצה לצורך הגעה להישג הקבוצתי האופטימלי – השלם גדול מסכום חלקיו.

במשך שנות קיומה של ויטמין שיא, נערכו מאות פעילויות במוסדות חינוך פורמאליים ולא פורמאליים ברחבי הארץ. אנו מומחים בעבודה עם בתי ספר, אנשי חינוך, צוותי עובדים, צבא, תכניות מנהיגות שונות, מתנ"סים, מקומות עבודה וארגונים.

ויטמין שיא – בכל מקום, במקצועיות ובהנאה

ויטמין שיא עוסקת בהעברת סדנאות והפעלות חווייתיות ואתגריות בתחומי חינוך-חברה-ערכים, באמצעות פעילויות  OUT DOOR TRAINING ) ODT ) ושיח משותף המעודדים עבודה קבוצתית, בשילוב חוויה מהנה וחינוכית. באמצעות השימוש במתקנים אתגריים, נוצרת דינאמיקה קבוצתית, המונחית על פי שיטת  "הכוון הזנק" שפיתחנו ונועדה להעצים את היחיד והקבוצה. הפעילויות המועברות על ידי ויטמין שיא הינן ערכיות ומהנות, יוצרות חיבור ואינטראקציה בין המשתתפים ומשלבות חוויה, אתגר וערכים.
הפעילויות מועברות באזורים שונים בארץ בהתאם לבחירתכם או לחליפין בפארק האתגרי שהוקם על ידי ויטמין שיא בירוחם.

המסע לירוחם: הנגב מחכה לנו

בקיץ 2013 החלטנו לעבור מהיישוב פדואל שבשומרון אל העיר ירוחם, מתוך ציונות ואהבה לקהילה החיה בה. פתחנו סניף נוסף של ויטמין שיא בנגב מתוך אידאולוגיה ובחירה לשנות ולקדם את האזור.

תמר יוקל היא אדריכלית,  מאמנת אישית ועסקית (coach) ומנחת קבוצות מוסמכת (מכללת לוינסקי), מקימה ומנחת קבוצות "סגולה" – קבוצות אימון עסקי לנשים יזמיות.

ישראל יוקל, איש חינוך בכל רמ"ח אבריו, מנהל בית ספר ובעל תואר שני בחינוך. מדריך מחוזי מטעם משרד החינוך במחוז דרום.

באפריל 2015 הקמנו מרכז אתגרי חינוכי בפארק ירוחם אשר משמש כעוגן תיירותי, ומספק שירותי תוכן איכותי מגוון, ומהווה מוקד להעצמת קבוצות ויחידים מכל רחבי הארץ.

החזון חי ונושם

ויטמין שיא פועלת להנחלת ערכים חברתיים וערכיים ומיצוי הפוטנציאל האישי של היחיד והקבוצה לצורך העצמתם והגעתם לשיאים אישיים וקבוצתיים. באמצעות הפעילויות של ויטמין שיא תוכלו לקבל כלים להתמודדות עם אתגרים, שיאפשרו צמיחה והשגת מטרות משמעותיות, הן ליחידים והן לקבוצות בגילאים שונים ובעלי מאפיינים מגוונים.

ויטמין שיא מנחילה את ערכיה בקרב ילדים, בני נוער מהארץ ומחו"ל, חיילים, צעירים במסגרות שונות, צוותי הוראה וצוותי עבודה בחברות וארגונים.

"הכוון הזנק" – שיטה חדשנית ופורצת דרך

"הכוון הזנק", היא שיטה חדשנית שפותחה על ידי ויטמין שיא לאור הניסיון המצטבר ולאחר מאות פעילויות. באמצעותה ניתן לגבש קבוצות באמצעות השגת יעדים, תוך עמידה בלוחות זמנים בהתאם לטבלאות שיאים שנוצרו במיוחד למטרה זו. בטבלאות מוצבים יעדים ומטרות לקבוצה יחד עם מדידת זמן . הטבלאות מסייעות להגביר את המוטיבציה, לרתום את כוח הרצון וליצור חווית הצלחה.

"הכוון הזנק" זו למעשה שיטה שיוצרת מוטיבציה, הרותמת את הכוח של הקבוצה מתוך כבוד, הנהגה ורצון להשיג את המטרות, ע"י משחק בכיף והתלהבות. כך מאפשרת להשיג את התוצאות הרצויות ואף להצטיין בהן. השיטה בונה בקבוצה בטחון, תמיכה ואתגר.

הכוון = סימון הכיוון והמטרות אליהן שואפים בצורה חיובית, מדויקת וברורה תוך בניית תחושת ההצלחה.

הזנק = המוטיבציה,  דרך מאתגרת הרותמת את כוח הרצון של הקבוצה ויוצרת הזדמנות להשיג את המטרות. בונה בקבוצה תחושת מסוגלות והעצמה.

השיטה מתבססת על אמונה ביכולות ובמימוש הפוטנציאל, על ידי הפיכת המשימה לאתגר ומשחק. כך באים לידי ביטוי יכולות וחוזקים, נוצר ביטחון והצלחה. השימוש בשיטה במהלך הפעילות מגייס את כולם להשתתף בפעילות ומוסיף מוטיבציה להצלחה המשפיעה לאחר מכן על העבודה העתידית המשותפת שלהם.

אנו מזמינים אתכם להתלוות אלינו למסע ערכי חוויתי בנגב הקסום. מסע שיעניק לכם מלא סיפוק ועוצמה.

בברכה,
תמר וישראל יוקל

להרשמה ותיאום השאירו הודעה

ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי